Головна » Операції » Шкіра » Ін'єкції ботулотоксину » Історія

Історія

Із віком на обличчі утворюється значна кількість мімічних зморшок, які спричинені роботою поверхневих м’язів. Це створює візуальний ефект старого та втомленого обличчя. Особливо виражені зони так званих «гусячих лапок», міжбрівних складок, м’язів чола. Для корекції мімічних зморшок найбільш ефективним і безпечним методом є застосування ботулотоксину типу А.

Ботулінічний токсин типу А, більш відомий під брендовою назвою БОТОКС (Allergan, США), ДИСПОРТ (Beaufour Ipsen, Франція) це продукт, що виділяється анаеробними бактеріями Clostridium Botulinum, який викликає тимчасовий параліч м’язів. Уперше  із лікувальною метою він почав застосовуватися в офтальмології і неврології при лікуванні захворювань, що пов’язані з патологічним підвищенням тонусу м’язів.

Як і багато інших наукових відкриттів, косметичні ефекти ботулінічного токсину були виявлені за випадкового збігу обставин лікарем-офтальмологом Jean Carruthers. При лікування блефароспазму, Jean Carruthers звернула увагу на те, що зморшки в області надперенісся, після проведення курсу терапії ботулотоксином, почали згладжуватися. З того часу застосування ботулотоксину, з метою отримання естетичного ефекту, стало дуже успішним і популярним. На жаль, попит спричинив різке підняття цін на ботулінічні препарати.

Content

Поставити питання

Введите код