Головна » Операції » Обличчя » Підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя

Вступ

Старіння обличчя є неминучим. Із роками шкіра обличчя і шиї стає менш пружною. У кутиках очей з’являються так звані “гусячі лапки”, тоненькі лінії на лобі поступово стають глибокими,  щоки провисають, носо-губні складки стають більш вираженими на шиї утворюється друге підборіддя і вертикальні тяжі.

Підтяжка обличчя дає можливість виправити багато зовнішніх вад і ознак передчасного старіння, покращити зовнішність, надати обличчю молодшого вигляду, а людині – впевненості в собі. 

Чи потрібна Вам підтяжка обличчя?

Для підтяжки обличчя, як і для будь-якої іншої пластичної операції, пацієнтові необхідно мати хороший стан здоровя і вміння очікувати реальних результатів. Велике значення має і розуміння пацієнтом усіх можливостей і обмежень такої операції.

Варто розуміти, що підтяжка обличчя не здатна зупинити старіння і повернути плин часу. Вікові зміни обличчя є дуже індивідуальними. Спадкова схильність, шкідливі звички, інсоляція є супутніми чинниками передчасного старіння. Велике значення має товщина шкіри і підшкірної клітковини, пругкість та еластичність шкіри. Значення вихідних даних тканин обличчя на результат фейсліфтингу досконало описано  в статті пластичного хірурга A. Белоусова – «Формула тканей лица» .  Така операція рекомендована пацієнтам з вираженими віковими змінами у віці від 40 років. Ефект від операції має доволі тривалий період: від 8 до 15 років

Перед тим, як вирішити на користь підтяжки обличчя, варто розглянути й багато інших можливостей омолодження, в сукупності з якими загальний ефект від операції буде більш успішним. До таких способів належать : контурна пластика, встановлення лицевих імплантатів, ліпофілінг, біоревіталізація, лазерне шліфування, хімічний пілінг. Майже завжди підтяжка обличчя комбінується із блефаропластикою і ліпосакцією, інколи – зі субментальною пластикою.

Методи

Під час попередньої консультації вивчається структура обличчя і еластичність шкіри пацієнта. Також беруться до уваги індивідуальні ризики, зокрема високий кров’яний тиск, схильність шкіри до рубців, тютюнопаління, а також показники згортання крові. Крім того, оцінюється психічний та емоціональний стан пацієнта.

Для того, аби оптимізувати результат операції варто розглядати обличчя загалом, а не окремі його зони. Лікар зобов’язаний ретельно вивчити індивідуальні особливості і побажання пацієнта. Заздалегідь продуманий і правильно складений план є запорукою вдалої операції.

Для омолодження кожної зони обличчя існує кілька різних способів підтяжки. Найбільш застосовувані з них:

Підтяжка нижніх двох третин обличчя і шиї

Перед вушною раковиною здійснюється розріз, який продовжується позаду неї і закінчується на волосяній частині голови. Розріз може бути скороченим у випадку, якщо обирається більш обмежений, міні варіант підтяжки обличчя.

 У процесі здійснення операції м’які частини обличчя переміщуються і підтягуються, видаляється надлишок жиру, підтягується SMAS, перерозподіляється і усувається зайва шкіра, після чого накладаються косметичні внутрішньо шкірні шви. 

Підтяжка середньої зони обличчя

Здебільшого здійснюється зі застосуванням ендоскопічної техніки. Доступом для виконання операції може бути розріз на нижній повіці (аналогічно до нижньої блефаропластики), скроневій області і внутрішньо ротовій, а також комбінація цих доступів. Основна мета підтяжки середньої зони обличчя – збереження і переміщення мяких тканин вгору.

Підтяжка лоба и брів

Нині у переважній більшості такі операції здійснюються за допомогою ендоскопічної техніки. Усі хірургічні доступи, довжиною від 1 до 3 см,  виконуються на волосяній частині голови. Така операція може виконуватися у більш ранньому віці, та має короткий реабілітаційний період. При наявності у пацієнта високого і випуклого лоба, існують певні обмеження при виконанні цієї операції. 

Тривалість операції складає від двох до шести годин у залежності від виду підтяжки обличчя.

Реабілітаційний період

Після операції у пацієнтів зазвичай не виникає сильних больових відчуттів. Однак, за необхідності, можуть бути призначені знеболювальні препарати. Поява набряків і синців на другий-третій день після операції неминуча, тому рекомендується застосовувати холодні компреси. Крім того, утримувати голову на певному підвищенні. Усі шви, накладені під час операції, знімаються протягом 5 – 10 днів. Після операції бажано уникати активної діяльності, тому на післяопераційний період варто заздалегідь заручитися підтримкою сім’ї та друзів.

Відновлення життєдіяльності зазвичай займає від двох до трьох тижнів. Лінії швів здебільшого не помітні, та й їх легко замаскувати.

більше інформації:

Content

Поставити питання

Введите код