Головна » Операції » Обличчя » Підтяжка обличчя » Чи потрібна Вам підтяжка обличчя?

Чи потрібна Вам підтяжка обличчя?

Для підтяжки обличчя, як і для будь-якої іншої пластичної операції, пацієнтові необхідно мати хороший стан здоровя і вміння очікувати реальних результатів. Велике значення має і розуміння пацієнтом усіх можливостей і обмежень такої операції.

Варто розуміти, що підтяжка обличчя не здатна зупинити старіння і повернути плин часу. Вікові зміни обличчя є дуже індивідуальними. Спадкова схильність, шкідливі звички, інсоляція є супутніми чинниками передчасного старіння. Велике значення має товщина шкіри і підшкірної клітковини, пругкість та еластичність шкіри. Значення вихідних даних тканин обличчя на результат фейсліфтингу досконало описано  в статті пластичного хірурга A. Белоусова – «Формула тканей лица» .  Така операція рекомендована пацієнтам з вираженими віковими змінами у віці від 40 років. Ефект від операції має доволі тривалий період: від 8 до 15 років

Перед тим, як вирішити на користь підтяжки обличчя, варто розглянути й багато інших можливостей омолодження, в сукупності з якими загальний ефект від операції буде більш успішним. До таких способів належать : контурна пластика, встановлення лицевих імплантатів, ліпофілінг, біоревіталізація, лазерне шліфування, хімічний пілінг. Майже завжди підтяжка обличчя комбінується із блефаропластикою і ліпосакцією, інколи – зі субментальною пластикою.

Content

Поставити питання

Введите код