Головна » Операції » Тіло » Ліпосакція » Метод і можливості

Метод і можливості

Ліпосакція дозволяє видалити зайві підшкірні жирові відкладення із різних частин тіла. Це можуть бути зовнішні та внутрішні поверхні стегон, внутрішні поверхні колін, спина, талія, живіт, плечовий пояс, а також шийна підборідна ті щічні області.

У залежності від зони ліпосакції, операція триває від півгодини до кількох годин. Інколи ліпосакція проводиться в кілька етапів. Це зумовлено тим, що у людини вагою 60-70 кг не рекомендовано видаляти більше п’яти літрів підшкірного жиру за один сеанс. Видалення значної кількості жиру підвищує ризик операції і загрожує серйозними ускладненнями. Разом з тим, рекордне видалення жиру, описане в літературі, становить 22 літри!

Пацієнтам, які планують таку операцію, варто чітко усвідомити, що вона призначена виключно для корекції форми частин тіла і видалення зайвих локалізованих жирових відкладень. Таке втручання не є способом швидкого схуднення для людей, які страждають загальним ожирінням, оскільки неможливо здійснити ліпосакцію всієї підшкірної клітковини. Крім того, ліпосакція не усуває причини появи надлишкової ваги.

Велике значення має тургор і еластичність шкіри, що дає можливість шкірі адекватно скорочуватися і розгладитися після операції. Звісно, що людям які мають виражений надлишок шкіри та ослаблення її тонусу, ліпосакцію варто здійснювати обережно або ж у комбінації з операціями, метою яких є висічення надлишків шкіри. Зазвичай, це передня черевна стінка (абдомінопластика), внутрішня поверхня стегон (підтяжка стегон) і плеча (підтяжка плечей).

Content

Поставити питання

Введите код