Головна » Операції » Тіло » Ліпосакція » Післяопераційний період

Післяопераційний період

Залежно від об’єму і виду втручання, пацієнт, при доброму самопочутті, можу піти додому в той же день або на протязі двох днів.

Звісно, що реабілітаційний період залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. У залежності від виду ліпосакції шви знімаються на 5 – 9 день після операції. Зазвичай через 2-3 тижні пацієнт відновлює свою попередню життєдіяльність. У перші післяопераційні дні у пацієнта може спостерігатися певне підвищення температури тіла, неприємні больові відчуття. Для прискорення процесу відновлення додатково можуть призначатися курси фізіотерапевтичних процедур, масаж, лімфодренаж, LPG. При цьому обов’язково необхідно носити компресійну білизну, оскільки зайва шкіра повинна максимально скоротитися. Не виключено, що в області ліпосакції можуть сформуватися ущільнення і синці, які поступово зменшуються і зникають протягом 1-2 місяців. Після цього періоду вже можна починати заняття спортом, починаючи з невеликих фізичних навантажень. Кінцевий результат оцінюється через 2-3 місяці після операції.

Ліпосакція – найбільш ефективний і швидкий спосіб корекції фігури, що дозволяє досягнути бажаних результатів, які залишаються протягом тривалого часу. Крім того, ці результати благо приємно вплинуть на фізичний та психологічний стан пацієнта. Разом з тим, людям, схильним до зайвої ваги, які перенесли таку операцію, варто докласти певних зусиль і уважно вивчити проблему раціонального і збалансованого харчування.

Content

Поставити питання

Введите код