Головна » Операції » Тіло » Ліпосакція » Різновиди

Різновиди

Нині існує кілька методів виконання ліпосакції. Суть у них одна – зруйнувати жирову клітковину із подальшим видаленням її. Перед проведенням ліпосакції підшкірно вводиться спеціальний буферний розчин, який знеболює, звужує судини, таким чином забезпечуючи мінімальну втрату крові і мінімалізує пошкодження стромальних елементів (кровоносні судини, нерви).

На сьогоднішній день найбільш популярним, ефективним і результативним є три методи ліпосакції: вакуумна, ультразвукова і лазерна.

Вакуумна ліпосакція є найбільш розповсюдженою. Через невеликі розрізи на шкірі (0,5-1 см) у підшкірну клітковину вводиться

своєрідна трубка (канюля). На одному кінці вона має кілька бокових отворів, інший кінець трубки через еластичний шланг приєднується до вакуумного апарату. Канюлі мають різні форми і діаметри, застосування яких залежить від зон втручання і кількості жиру, що необхідно видалити. Механічне руйнування і одночасне видалення жирових тканин забезпечує  вакуум в канюлі і техніка поступальних рухів канюлі під шкірою.

Ультразвукова ліпосакція базується на руйнуванні підшкірних жирових тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Під їхньою дією жир перетворюється на емульсію і виводиться вказаним раніше вакуумним способом. При цьому використовуються тонші канюлі та проколи на шкірі мають дещо менші розміри. Однак, цей вид ліпосакції використовується рідше, оскільки застосування ультразвуку вимагає додаткового дорогого обладнання і може мати побічний вплив на внутрішні органи і шкіру в області ліпосакції.

Третій метод – лазерна ліпосакція (деструкція). Такий метод операції дає можливість впливати на підшкірні жирові тканини за допомогою теплової енергії лазерного променя. На відміну від вакуумної чи ультразвукової, жирова тканина не видаляється, а коагулюється (тобто спалюється). Продукти розпаду жирової тканини виводяться природним шляхом. Тепловий ефект сприяє скороченню площі шкіри в зоні ліпосакції. Цей метод є прийнятним для невеликих зон ліпосакції.

Існують й інші методи ліпосакції, а точніше – ліподеструкції. Це електронна, ферментативна та ін.., однак вони рідко застосовуються на практиці.

Content

Поставити питання

Введите код