Головна » Резюме » Про себе

Про себе 

 

Завідувач відділення пластичної хірургії Київського міського центру пластичної 

мікрохірургії та естетичної медицини "ЦЕРТУС"

 

 

Пластичний хірург, лікар-хірург першої категорії. Дійсний член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), 

 член Міжнародної Асоціації Естетичних пластичних хірургів (ISAPS).

 

 

У 2000 році закінчив Буковинську державну медичну академію.

У 2000 – 2002 рр проходив інтернатуру за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі госпіталю СБУ і Київської міської клінічної лікарні № 3 (в т. ч. у відділенні Центру пластичної мікрохірургії і хірургії кисті) під керівництвом професора Пойди А.І.

Із 2002 року – лікар-хірург клініки Київського міського центру пластичної мікрохірургії і естетичної медицини "ЦЕРТУС", яка вже на той момент мала дуже розвинуту школу пластичної хірургії. Становлення і професіональний розвиток проходило під керівництвом досвідчених пластичних хірургів В.О. Ільчишина та В.Д. Пінчука.

Із 2009 року – завідувач відділення пластичної хірургії Київського міського центру пластичної мікрохірургії і естетичної медицини "ЦЕРТУС".

Пройшов курси спеціалізації по пластичній хірургії при кафедрі пластичної хірургії і комбустіології Національної Медичної Академії післядипломної освіти імені Шупика.

Удосконалювався в області пластичної хірургії грудей під керівництвом провідних хірургів найбільших європейських центрів – Стокгольм (Швеція), Париж (Франція), Мюнхен (Німеччина).

Стаж роботи в пластичній хірургії – 11 років. За цей час провів більш ніж 2500 операцій.

Улюблені операції: підтяжка обличчя, блефаропластика, корекція складних деформацій вушних раковин, пластика грудей.

Маю кілька десятків публікацій, в тому числі у міжнародному журналі (це перша публікація статті українськими пластичними хірургами в журналі міжнародного стандарту), присвячених інноваційним методам пластики грудей, новим ендоскопічним малоінвазивним технологіям омолодження обличчя, контурної пластики і ліпомоделювання, сучасним методикам і технологіям отопластики та іншим проблемам естетичної хірургії. Регулярно виступаю із доповідями на українських та міжнародних конференціях і є активним учасником інтенсивних курсів з пластичної і реконструктивної хірургії.

Content

Поставити питання

Введите код