укр|рус|eng

Главная » Резюме » Про клініку

Про клініку

Київський міський центр пластичної хірургії та естетичної медицини «ЦЕРТУС» був заснований в 1996 році.

Розташований на першому поверсі хірургічного корпусу,  клінічної багатопрофільної Київської міської лікарні №3.

Великою перевагою центру є можливість співпраці з усіма суміжними відділеннями лікарні, зокрема: клінічною  лабораторією, відділенням інтенсивної терапії, кардіологією, неврологією та ін.

В Центрі 2 операційних зала, повністю оснащені сучасним медичним обладнанням, як для покращення якості виконання операцій, так і для безпеки пацієнта, зокрема:  ендоскопічною відеотехнікою “Karl Storz", СО2  і ербієвим лазерами, високочастотними электроножами  та коагуляторами “Valleylab", волоконно-оптичними освітлювачами, наркозними аппаратами, пульсоксиметром, кардіомонітором і т.д.

В Центрі 5 палат (4 - двухмісні та 1 - одномісна), які обладнані функціональними ортопедичними ліжками та подачею кисню.


В Центрі створені особливі умови для зручності та комфорту пацієнта:  починаючи від консультації необхідних суміжних спеціалістів, лабораторного обстеження, проведення операції, а також всі необхідні реабілітаційні заходи та косметологія

Всі пацієнты, які виконували операції в  Центрі, знаходяться під спостереженням та проходять регулярні контрольні огляди.

Центр сертифікований  Всеукраїнською Ассоціацією пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ).


Київський міський центр пластичної хірургії та естетичної медицини «ЦЕРТУС» пройшов аккредитацію та має ліцензію видану Міністерством  охорони здоров’я України АВ № 567096.

Content

Задать вопрос

Введите код